De BGO is naast Nederland & Belgie nu ook te koop in Singapore, Hongarije en Spanje.
Zie voor adressen onderaan de lijst kaasspeciaalzaken.
Kaasspeciaalzaken Nederland & Belgie

Naam winkel Plaats Adres Website
Caulils Amsterdam Haarlemmerstraat 115 www.caulils.nl
Abraham Kef Amsterdam Marnixstraat 192 www.abrahamkef.nl
De Kaaskamer Amsterdam Runstraat 7 www.dekaaskamer.nl
t Kaasdomijn Amsterdam Overtoom 466 www.kaasdomijn.nl
Kaashuis Tromp Maasstraat Amsterdam Maasstraat 22 www.dutcheese.com
Kaasmakerij Almere-Haven Marktstraat 9 www.dekaasmakerij.nl
Kastino Molenwijk Amsterdam-Noord Molenwijk 29  www.kastino.nl
L’Amuse Amsterdam Olympiaplein 111 www.lamuse.nl
Van Tricht Antwerpen-Berchem Fruithofln 41 www.kaasmeestervantricht.be
Bourgondisch lifestyle Beverwijk Plantage 120a www.bourgondischlifestyle.nl
de KaaZaaK(ook online) Bleiswijk Plaats 9 www.KaaZaaK.nl
Kaatje Jans, Hendrik en Marcella Breda Valkeniersplein 1  www.kaatjejans.nl
Smaakwarenhuis de Lage Landen Breda Ginnekenweg 11-13  www.smaakwarenhuis.nl
Lindenhoff Marche Baambrugge Rijksstraat 21 www.lindenhoff.nl
Gransjean Wijnen en Delicatessen Den Haag Bankastraat 12 www.gransjean.nl
Slagerij Englebert Den Haag Goudsbloemlaan www.englebertstijlslagerij.nl
Kaashandel De Brink Deventer Brink 2 www.kaashandel-debrink.nl/
Gouds Kaashuis Gouda Hoogstraat 1 www.goudskaashuis.nl
Kaas- en Notenspecialist Kromhout Huizen Kerkstraat 20-22  www.keeskromhout.nl
Zuivelhoeve Lochem Lochem Molenstraat 7 www.zuivelhoeve-lochem.nl. 
Fromagerie Du Patron Oegstgeest Irislaag 71 www.dupatron.nl
Gastrovino De Hoogheerlijkheid Oud-Beijerland Veilingpassage 9  www.dehoogheerlijkheid.nl
De Kaashoeve Rotterdam Oude Binnenweg 95a www.de-kaashoeve.nl
KookKlaar Rotterdam Zaagmolenkade 179 www.kookklaar.nl
”t Kaaswinkeltje Renkum Dorpstraat 41  www.kaaswinkeltjerenkum.nl
Smits Specialiteiten Rhenen Fred. v/d Paltshof 12 www.smitsspecialiteiten.nl
Maxim Pichard Sassenheim Hoofdstraat 241 www.kastino.nl
Zonnig Zuid Schagen Gedempte Gracht 9 www.zonnig-zuid.nl
Kaasproeverij Velders Veenendaal Veenslag 74B  www.dekaasproeverij.nl
Heroes of Taste Wageningen Bergstraat 9  www.heroesoftaste.nl
‘t Zuivelhoekje Wageningen Bevrijdingsstraat 5  www.zuivelhoekje.nl
Kaaskado Woerden uitsluitend online kado’s www.kaaskado.nl
De Smaakspecialist
(ook online)
Zwolle Van der Capellenstraat 51 www.deliweb.nl

 

 

 

 

Buitenland

Hongarije

Culinaris in Budapest
http://www.culinaris.hu/content/kapcsolat

Singapore
The Cheese Ark
200 Turf Club Road, PasarBella #02-06, Stall #02-K28
Bukit Timah, Singapore 287994

Telefoonnummer +65 9830 3368
E-mailadres en website Enquiries@TheCheeseArk.com
www.facebook.com/thecheeseark

 Spanje

Barcelona
Eudelac
C/ Alava 11-A
08830 Sant Boi de LLobregat
Barcelona
http://www.edulac.com

Vila Viniteca
C/ Agullers- 9
Barcelona
teca@vilaviniteca.es
http://vilaviniteca.es

Madrid

Calle Zurbano 48 1A
28010 – Madrid – España – Spain
Teléfono : +34 915 902 541
Emai: jpombo@poncelet.es
http://ponceletcheesebar.es

Santa Eulalia de Ronçana
 La Selecta Distribucions
Pol.Ind. Can Magre
C/Roquetes 96
CP:08187-Santa Eulalia de Ronçana
casternado-laselecta@hotmail.com